Wirtualny przewodnik

Publikując opisy ulubionych miejsc na portalu Coturobic.info, każdy ma możliwość zostania współtwórcą wirtualnego przewodnika turystycznego po najpiękniejszych zakątkach Polski. Zamieszczane atrakcje turystyczne mogą obejmować zarówno zachwycające zabytki, przytulne restauracje, piękne parki, jak i inne miejsca, które w jakiś sposób Państwa urzekły.

Celem wirtualnego przewodnika jest zwrócenie uwagi na walory obiektów znanych oraz ukazanie zakątków rzadko odwiedzanych przez turystów, nieopisywanych w tradycyjnych informatorach.Zachęcamy również właścicieli hotelów, restauracji oraz innych atrakcji turystycznych do zaznaczenia swojego obiektu na turystycznej mapie Polski umieszczonej na portalu.

Aby podzielić się z innymi Użytkownikami swoim pomysłem na spędzenie wolnego czasu, wystarczy założyć na portalu darmowe konto.Zarówno publikowanie nowych miejsc, jak również wyszukiwanie interesujących destynacji w informatorze turystycznym Coturobic.info jest całkowicie bezpłatne.

Dla wyjątkowo aktywnych turystów oraz osób bardziej wymagających portal oferuje również dodatkowo płatne usługi. Składają się na nie możliwość wygenerowania listy 20 interesujących miejsc oraz obiektów, dopasowanych do indywidualnych preferencji użytkownika oraz opcja sporządzenia własnego informatora turystycznego w wersji pdf.