Jak to działa?

Jak działa Coturobić.info

- Znajdź miejsce

Jesteś w swoim mieście? A może pojechałeś odwiedzić swoich bliskich na drugim końcu Polski? Bez względu na to gdzie obecnie się znajdujesz przewodnik turystyczny online nie pozwoli Ci się nudzić. W wyszukiwarce znajdziesz pobliskie restauracje, kina, muzea, zabytki i inne atrakcje, które warto zobaczyć w Twojej okolicy.

- Zaplanuj wycieczkę

Masz wolny dzień? Zaplanowałeś wyjazd? Masz ochotę na wycieczkę weekendową? Wyszukaj obiekty i atrakcje wzdłuż trasy podróży. Zaznacz skąd i dokąd się wybierasz i wyszukaj interesujące Cię miejsca po drodze.

- Propozycje wycieczek

Nie masz pomysłu na weekendową przygodę? Skorzystaj z propozycji wycieczek, które odbyli inni użytkownicy! Sam przeżyłeś ciekawą wyprawę? Podziel się doświadczeniami z innymi turystami.


Pełny dostęp do informacji w naszym serwisie jest płatny. Dane można otrzymać w postaci dwóch e-usług:

- E-usługa 1: Lista propozycji spędzenia wolnego czasu

Użytkownik otrzymuje listę 20 miejsc i obiektów turystycznych dobranych wg jego preferencji, określonych w wyszukiwarce. Po opłaceniu informacje o nich będą dostępne w Panelu użytkownika.

- E-usługa 2: Informator Turystyczny

Na podstawie Planu podróży stworzonego przez Użytkownika wygenerowany zostanie Informator Turystyczny w formie dokumentu PDF. Użytkownik może dowolnie wybrać do 20 miejsc i obiektów turystycznych spełniających jego oczekiwania i odpowiadających jego preferencjom, które znajdą się w Informatorze.REKLAMACJE

Wszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem płatności za usługi Portalu mogą być reklamowane przez Użytkownika poprzez zgłoszenie reklamacji Administratorowi.

Reklamacje można składać pod adresem mailowym lub pocztowym:

COTUROBIC.INFO MATEUSZ WARZOCHA
al. gen. Władysława Sikorskiego 254, 35-304 Rzeszów

kontakt@coturobic.info

Wszelkie zgłoszone przez Użytkownika reklamacje dotyczące płatności będą rozpatrywane przez Administratora w terminie 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia.

CENNIK

"Lista propozycji spędzania wolnego czasu" (e-usługa nr 1)
Cena - 4 PLN

"Informator Turystyczny" (e-usługa nr 2)
Cena - 8 PLN

Powyższe e-usługi Użytkownik może zakupić po uprzedniej rejestracji na portalu coturobic.info. Płatność za e-usługę 1 i 2 następuje przed wygenerowaniem Listy propozycji spędzania wolnego czasu lub Informatora turystycznego, po wyborze usługi i zaznaczeniu interesujących Użytkownika parametrów.