31 Styczeń 2017

Camping na piątkę z plusem

Camping na piątkę z plusem Camping w Człuchowie, niewielkim pomorskim miasteczku, kryje w sobie wiele niespodzianek. Mieści się nad Jeziorem Rychnowskim tuż przy drodze krajowej. Gdy wjedziemy za bramę w lesie zobaczymy nie tylko piękną plażę z molo.

Camping (nr 80) istniał od dawna, oprócz pola namiotowego, oferował noclegi w domkach i miejsca caravaningowe. Był kilkakrotnie wyróżniany na początku XXI wieku, ale jego spektakularna rozbudowa miała miejsce w 2012 roku. Na terenie nadjeziornego lasu powstała wtedy nowa infrastruktura z parkiem wodnym, która zachwyci nie tylko najmłodszych.

Bilety sprzedawane są tu na godziny. W tym czasie można szaleć na kilku zjeżdżalniach wodnych. Atrakcje przygotowane są dla klientów w każdym wieku, więc dorośli również mogą się nieźle bawić, choć oczywiście najwięcej jest ich dla dzieci.

Z parkiem wodnym sąsiaduje park linowy z 3 trasami dla początkujących jak i zaawansowanych miłośników mocnych wrażeń. Kolejna atrakcja to pole do minigolfa, ale nie takie zwykłe, bo zaaprobowane przez World Minigolf Federation.

Turystom zawsze pozostaje też zwykłe plażowanie (piasku jest pod dostatkiem, więc miejsca nie powinno zabraknąć nawet w szczycie sezonu) lub skorzystanie z wypożyczalni sprzętu wodnego jak i boisk sportowych czy kortu.

Dzieci mają do dyspozycji również 2 duże place zabaw. Oferta Campingu jest więc naprawdę bogata.
Powrót