30 Lipiec 2015

Ewolucja człowieka w 3D

Ewolucja człowieka w 3D Parku Nauki i Ewolucji Człowieka to jedna z propozycji kompleksu rozrywki w Krasiejowie. Park ten stanowi unikalne połączenie nowoczesnej technologii z bogatą wiedzą o przeszłości Ziemi i człowieka. Jest to propozycja nie tylko dla osób szczególnie zainteresowanych ewolucją – ciekawa forma zwiedzania na pewno pomoże dzieciom w wieku szkolnym na łatwiejsze przyswojenie sobie informacji o przeszłości Ziemi, a dorosłych, którzy nie są tak obyci z technologią 3D, zadziwi podczas wycieczki jej szerokie wykorzystanie.

Sama idea zwiedzania Parku Nauki i Ewolucji Człowieka jest bardzo ciekawa – prom kosmiczny zabiera turystów do wehikułu czasu, w którym mogą poznać historię Ziemi zaczynając od 66 mln lat wstecz. Dzięki specjalnym kaskom, w które wszyscy są wyposażeni, możliwe jest oglądanie przy kolejnych stacjach filmów 3D o przeszłości naszej planety i człowieka oraz słuchanie informacji lektora.

Uzupełnieniem zwiedzania są ciekawe ekspozycje, prezentujące m.in. rozwój naczyń, dawne grobowce czy też niezwykłą rekonstrukcję odnalezionej w lodzie ludzkiej mumii.

Wybierając się do krasiejowskiego Parku Nauki i Ewolucji Człowieka warto zarezerwować sobie trochę wolnego czasu przed zwiedzaniem – turyści czekający na swój prom mogą korzystać ze zlokalizowanych w hali odlotów interaktywnych urządzeń. Możemy tu np. malować sprejem po ścianie, bawić się własnym zdjęciem dowolnie je przekształcając, czy nawet zobaczyć siebie w towarzystwie wirtualnych stworzeń.
Powrót